EasySend wybrał agencję Bees & Honey

Fintech EasySend zajmujący się międzynarodowymi przelewami pieniężnymi nawiązał współpracę z agencją Bees & Honey, która będzie odpowiadała za opracowanie strategii komunikacyjnej 360 i wspieranie rozwoju firmy na międzynarodowych rynkach.

EasySend jest doświadczonym graczem na rynku transferów pieniężnych, który rozpoczął swoją działalność wychodząc naprzeciw potrzebom polskich emigrantów w Wielkiej Brytanii w 2006 r. W kolejnych latach firma rozwijała się oferując usługi kolejnym społecznościom, a także klientom biznesowym. W ostatnim czasie kluczowy był rozwój narzędzi cyfrowych, które stały się podstawą oferowanych usług.

„W dynamicznym sektorze fintech nowoczesny marketing jest niemal tak ważny, jak dobra technologia. Podejście Bees & Honey gwarantuje nam, że będziemy nastawieni na biznesowe efekty” – powiedział Robert Lewandowski, CEO EasySend.

Agencja Bees & Honey została wybrana w ramach konkursu ofert. Będzie odpowiadała za całość procesu strategicznego, marketingowego oraz komunikację EasySend. Współpraca rozpoczęła się w czerwcu br.

Ta strona korzysta z cookies. Kontynuując, zgadzasz się na używanie ciasteczek oraz przyjmujesz do wiadomości, że stronę chroni prawo autorskie © i że wszelkie prawa do jej elementów są zastrzeżone.