Be bee, honey!

  • Be bee, honey!

    Wierzymy w dobrą energię. Dlatego Saska Kępa zamiast Mordoru, dlatego oranżeria i ogród zamiast sali z plejakiem, dlatego wspieranie się zamiast wyścigu. Poszukujemy osób, które podzielają naszą wiarę. Piszemy o Tobie? To miód na nasze serca!

    Jesteśmy agencją reklamową, nasza specjalność to komunikacja 360 oparta na digitalu i social media. Przy każdym wyzwaniu pracowicie, błyskotliwie i z zaangażowaniem dążymy do celu. Od 2010 r. pomagamy realizować biznesowe cele markom. Uwielbiamy dzielić się wiedzą i inspiracjami! Dlatego nasz profil na Facebooku obserwuje ponad 30 tys. osób!

    Wprowadzamy do naszej pracy wiele innowacyjnych rozwiązań. Wierzymy, że ludzie obdarzeni zaufaniem i docenieni są samodzielni i pracują odpowiedzialnie, a praca jest dla nich źródłem satysfakcji. Te wartości są dla nas drogowskazem, na drodze do stania się turkusową organizacją.

    Chcesz dołączyć do naszego ula?

  • Obecnie szukamy dobrych ludzi na stanowiska:
    • Dyrektor Kreatywny
    • Social Ads Specialist

    Nawet jeśli aktualnie nie prowadzimy „Twojej” rekrutacji, to i tak
    daj nam się poznać! Prześlij CV i portfolio na: rekrutacja@beeshoney.pl,
    w temacie podając nazwę stanowiska. Bądźmy w kontakcie!

    Dyrektor Kreatywny

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oczekiwania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia pracy w agencji i minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
    • Doświadczenie poparte ciekawym portfolio – warunek konieczny (prosimy o zamieszczenie linka do portfolio w zgłoszeniu lub załączenie pdf)
    • Kreatywność, komunikatywność, samodzielność, dynamizm i inicjatywa
    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu
    • Realizacja zadań w określonych ramach czasowych
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie działem kreacji
    • Tworzenie konceptów kreatywnych
    • Motywowanie, wspieranie i rozwijanie zespołu
    • Planowanie, opracowywanie, koordynowanie i nadzorowanie wszystkich prac związanych z procesem kreacji, w zakresie realizacji strategii reklamowej
    • Odpowiedzialność za wizję działu kreacji i kształt zespołu, udział w rekrutacjach
    • Czuwanie nad zgodnością pracy działu kreatywnego ze wszystkimi założeniami projektu
    • Nadzorowanie całokształtu działań realizujących strategię agencji reklamowej, a także wszystkich projektów, którymi agencja zajmuje się w danej chwili
    • Dbałość o wizerunek i realizację strategii komunikacji firmy
    • Wskazywanie kierunków i nadzór nad rozwojem firmy
    • Współpraca ze wszystkimi działami agencji

    Oferujemy:

    • Pracę w kreatywnym i profesjonalnym zespole, w doświadczonej agencji
    • Dobrą atmosferę
    • Współpracę z markami z różnorodnych branż
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia, osiąganych wyników
    • Realny wpływ na rozwój zespołu i firmy
    • Pracę w zespole młodych i zgranych ludzi
    • Partycypację w zyskach firmy
    • Elastyczne podejście do Home Office
    • Pracę w biurze na saskiej kępie, w przytulnym domu z ogródkiem, a nie w wielkiej korpo

    Social Ads Specialist

    • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • praktyczną znajomość platform reklamowych SM
    • doświadczenie w kampaniach sprzedażowych
    • bardzo dobrą znajomość narzędzi analitycznych
    • umiejętność analizy danych i biegłe wyciąganie wniosków optymalizacyjnych
    • praktyczna znajomość prowadzenia kampanii Google Ads

    Co będziesz robić?

    • realizować i zarządzać kampaniami w SM (FB, TW, IN, LN, )
    • tworzyć media plany
    • monitorować, analizować i optymalizować efektywność prowadzonych działań
    • estymować wyniki kampanii
    • raportować skuteczność przeprowadzonych działań
    • inicjować nowe działania
    • wspierać w przygotowywaniu koncepcji kreatywnych i strategicznych
    • ściśle współpracować z ACC, NB
    • współpracować z grafikami, moderatorami, copywriterami
    • rekomendować narzędzia i działania pozwalające podnieść efektywność kampanii

    Co w Tobie docenimy?

    • samodzielność i zaangażowanie w realizowane projekty
    • terminowość
    • kreatywne i proaktywne podejście
    • sumienność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
    • dokładność i precyzję w wykonywanych działaniach
    • umiejętność oceny contentu pod każdym kątem

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju oraz zdobycia nowych umiejętności w przyjaznej atmosferze
    • ciekawą pracę w zaangażowanym, kompetentnym i koleżeńskim zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczne podejście do Home Office
    • pracę w przytulnym biurze na Saskiej Kępie w Warszawie
    • partycypację w zyskach firmy
    • dostęp do szkoleń i innych form podnoszenia kompetencji.