Bees & Honey
360 | digital agency

Jesteśmy jedną z 3 najchętniej obserwowanych na FB agencji w Polsce! Wyróżniają nas: mocne nastawienie na efekty, znajomość psychologii zachowań konsumentów oraz wyjątkowe kompetencje, dzięki którym tworzymy wyrazistą i skuteczną komunikację.

Działamy sprawnie, jak przystało na pracowity zespół. Podzielamy wartości współtworzenia, dialogu, uważności na siebie i świat dookoła. Uwielbiamy to, co robimy! Dlatego jesteśmy tak zaangażowani, inicjatywni i nieustannie poszukujący smacznych rozwiązań.

 

 

Maciej Leonard Żybula

Założyciel agencji Bees & Honey (wcześniej Social Art). Od kilkunastu lat związany z branżą reklamową. Współtwórca popularności Serca i Rozumu w Internecie.

Wykładowca akademicki z zakresu marketingu i digital w SGH i Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Prawnik i ekspert od prawa autorskiego. Pasjonat reklamy i manager. Twórca strategii marketingowych i konceptów kreatywnych dla marek na polskim i światowym rynku.

Związany przez lata z kulturą i teatrem. Dusza towarzystwa. Pochłania go wszystko, co robi, nie boi się nowych wyzwań. Uwielbia kino, bieganie, rower, judo, góry i brytyjskie poczucie humoru.

Karolina Żybula

Współzałożycielka Bees & Honey (wcześniej Social Art). Psycholog kliniczny i sądowy, trener biznesu, specjalizuje się w tematyce komunikacji, reklamy, profilaktyki antyalkoholowej i zdrowia psychicznego. Odpowiedzialna za HR i zarządzanie.

Najważniejsi dla niej są ludzie. Uważa, że każde doświadczenie w życiu czegoś uczy i sama ciągle chce się rozwijać. Chce, żeby firmę tworzyli ludzie zaangażowani, którzy lubią swoją pracę i szukają wyzwań.

Zorganizowana, nastawiona na rozwiązania, szczera. Lubi jak się dzieje. Prywatnie mama. Lubi podróże, śmiech, włoskie jedzenie i wiosnę. 

Tomasz Chrzanowski

Wywodzący się z branży retail. Przez osiem lat związany z międzynarodową siecią sklepów Office Shoes, gdzie nadzorował wprowadzenie oraz rozwój brandu na polskim rynku. Współodpowiedzialny za dystrybucję  wielu marek obuwniczych, m.in. Skechers, Diesel, Lakai.

Dzięki doświadczeniu sprzedażowemu i wiedzy marketingowej lepiej rozumie potrzeby klientów Bees & Honey. Znajduje rozwiązania, które pomagają im osiągać zakładane cele biznesowe.

Odpowiedzialny i komunikatywny. Dane słowo jest dla niego największą wartością. Prywatnie fan fantastyki oraz piłki nożnej, w których znajduje chwilę relaksu i wytchnienia dla ciała i umysłu. 

Maciej Robak

Kreatywny z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży reklamowej, które zdobywał w spółkach K2 oraz iGroup. Pracował m.in. dla Coca-Cola, Pepsi, Lays, PGE, Nationale-Nederlanden, PZU, Decathlon, Radio Złote Przeboje, Disney, Carrefour, Durex, Teatr Wielki Opera Narodowa, CD Projekt RED, Soplica, DUKA, Ikea, Kubuś (Maspex), Bank BPH, Volkswagen, Volvo, Medicover, Grupa Żywiec.

W 2019 roku wybrany przez prestiżowe czasopismo reklamowe "Lurzerz Archive" do grona "Top 200 digital artist worldwide".

Prywatnie jest przedsiębiorcą i startupperem... z sukcesami. Finalista konkursu "Impuls do biznesu" - Top 10 Puls biznesu w 2018 roku.

Nasi liderzy:

Maciej LeonardŻybula

prezes zarządu

KarolinaŻybula

członek zarządu

TomaszChrzanowski

new business manager

MaciejRobak

dyrektor kreatywny

Our ideas bring you honey!

Tak jak pracowite pszczoły tworzą swój gęsty, złocisty miód,
tak my kreujemy rozwiązania – aby Twoja firma obficie zarabiała.
Staniemy na skrzydłach, żeby wskutek naszych działań
również do Twojej kieszeni spłynęło jak najwięcej słodyczy!

Od 2010 r. pomagamy realizować biznesowe cele największym markom.
W trakcie kompleksowej obsługi sieci Zdrofit firma ta otrzymała Diament Forbesa,
a ilość jej klubów wzrosła z 13 do 67.

Słynne postaci Serca i Rozumu marki Orange doprowadziliśmy do 1 mln fanów
na FB. A Uczelni Łazarskiego pomogliśmy bez trudu zrekrutować 1200 polskich i 300 zagranicznych studentów oraz zdobyć 2 branżowe nagrody.

Ta strona korzysta z cookies. Kontynuując, zgadzasz się na używanie ciasteczek oraz przyjmujesz do wiadomości, że stronę chroni prawo autorskie © i że wszelkie prawa do jej elementów są zastrzeżone.