Project Management Days 2021

22-24 kwietnia odbyła się XV edycja największej konferencji studenckiej w Polsce, Project Management Days, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jako Bees & Honey wspieraliśmy wydarzenie partnerstwem honorowym, obok Procter and Gamble Polska w roli partnera głównego.

Co roku pojawiają się nie tylko studenci, ale i ludzie ze świata biznesu – w tym roku całkowicie online. Podczas konferencji mieliśmy okazję posłuchać zaproszonych prelegentów. Oprócz ekspertów z Procter & Gamble (Mariusz Kapusta, Łukasz Foretek) i Philipsa (dr Tomasz Pilewicz), spotkaliśmy praktyków Agile, Scrum czy Design Thinking, osoby doświadczone w IT oraz naszego CEO, Macieja Leonarda Żybulę.

Maciej opowiedział o turkusowych organizacjach, czyli zdecentralizowanej, partnerskiej organizacji, w której brak hierarchii. Jak to wygląda w praktyce? Wyobraźcie sobie układ słoneczny, w którego centrum jest słońce-klient. My jesteśmy planetami, których praca zespołowa wpływa na efektywność i innowacyjność marki. To temat szczególnie bliski Bees & Honey – jesteśmy akurat w trakcie turkusowych warsztatów ecoCoachów, którzy pomagają nam coraz lepiej dopasowywać się do rynku, stając się zwinną i elastyczną firmą.

Posłuchajcie fragmentu wykładu Macieja Leonarda Żybuli i dowiedzcie się więcej o turkusie:

Tutaj możecie wysłuchać wywiadu Natalii Włodarczyk z Maciejem o turkusowym zarządzaniu firmą:

Ta strona korzysta z cookies. Kontynuując, zgadzasz się na używanie ciasteczek oraz przyjmujesz do wiadomości, że stronę chroni prawo autorskie © i że wszelkie prawa do jej elementów są zastrzeżone.