Pszczela asysta podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze 2022

Zostaliśmy agencją partnerską oficjalnego nadawcy FIFA Katar w Polsce, czyli Biura Reklamy TVP. Masz okazję kupić u nas przestrzeń reklamową na tegoroczne piłkarskie mistrzostwa! 

20 listopada rozegra się pierwszy mecz tegorocznego mundialu. Jest to niezwykle emocjonujące wydarzenie o milionowej widowni, a zarazem idealna szansa, aby efektywnie zareklamować swoją markę. Taką okazję oferuje Bees & Honey, sprzedając indywidualne pakiety reklamowe na TV i digital. 

Na kanapie sprzed ekranu telewizora, na laptopie lub telefonie podczas jazdy autobusem, poza domem w knajpie – mundial oraz towarzyszące mu reklamy będą wyświetlane wszędzie, każdemu i każdej. Będzie można je oglądać w trzech kanałach telewizyjnych oraz online, a dodatkowo dla widzów przygotowane zostały formy niestandardowe. Wiesz, jak Biuro Reklamy TVP szacuje liczebność odbiorców? Na, uwaga, ponad 30 milionów. 

Po raz pierwszy w historii mundial odbędzie się nie latem, a zimą. Finał mistrzostw został zaplanowany na 18 grudnia, dlatego wszystkie mecze rozgrywane będą w przedświątecznym szale zakupowym. Black Friday, Andrzejki, Mikołajki i w końcu Święta – rozgrywki emitowane w tak intensywnym czasie to idealna przestrzeń na efektywną kampanię reklamową, która dotrze do milionów. 

Myślisz, że reklama podczas piłkarskich Mistrzostw Świata jest dla Ciebie nieosiągalna? Sprawdź naszą ofertę, a zmienisz zdanie. Zapewniamy nie tylko sprzedaż pakietów reklamowych, ale również całościową obsługę. Dlaczego warto skorzystać z pszczelej asysty na reklamowej murawie? Przekonaj się: https://beeshoney.pl/pszczelaasysta/

Ta strona korzysta z cookies. Kontynuując, zgadzasz się na używanie ciasteczek oraz przyjmujesz do wiadomości, że stronę chroni prawo autorskie © i że wszelkie prawa do jej elementów są zastrzeżone.