Realizacja:

HONDA: w świecie samochodowych i motocyklowych pasjonatów

Od 2017 roku obsługujemy dwa profile HONDY na Facebooku: samochodowy i motocyklowy. Codziennie komunikujemy się łącznie z 90-tysiącami fanów tej marki, tworzymy content, moderujemy i jednocześnie działamy antykryzysowo.

PROBLEM

Naszym zadaniem jest codzienna komunikacja z fanami dwóch profili Hondy na Facebooku: Honda Polska (samochody) i Honda Motocykle. Mamy budować wizerunek marki, kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami, przeciwdziałać kryzysom i rozwiązywać je w ramach moderacji profili, jak również wspierać sprzedaż i wprowadzanie nowych modeli na rynek. Wszystkie działania muszą być spójne z globalnymi wytycznymi z centrali.

ROZWIĄZANIE

W obu przypadkach postawiliśmy na atrakcyjną, ale jednocześnie dość specjalistyczną komunikację, dostosowaną do wymagającego profesjonalnej wiedzy odbiorcy. Miłośnicy samochodów i motocykli określonej marki są niemal jej wyznawcami – przy tworzeniu contentu musimy być szczególnie uważni na niuanse, które w innych branżach nie są aż tak istotne. 

WDROŻENIE

Content jest przede wszystkim atrakcyjny graficznie, by jak najlepiej prezentować walory modeli samochodów i motocykli. Piszemy o nowościach, organizujemy konkursy dla fanów, kierujemy do strony internetowej, zachęcamy do kontaktu z dealerami. Na obu profilach piszemy także o dokonaniach kierowców samochodów i motocykli Hondy na rajdach.

Mówimy w profesjonalny sposób o walorach poszczególnych modeli i ciekawych rozwiązaniach technicznych. Kluczową rolę odgrywa w przypadku tego klienta uważna moderacja – facebookowe profile często stanowią pierwszy kontakt niezadowolonego konsumenta z marką. Każda zmiana czy decyzja o wycofaniu konkretnego modelu jest odczuwalna w dyskusji na Facebooku, a fani potrafią bardzo dosadnie artykułować swoje niezadowolenie.

MIÓD

Od lat obsługujemy dwa profile Hondy, budując wizerunek marki, a także wspierając sprzedaż. Specjalistyczne podejście do tematu oraz zaangażowana i czujna moderacja są naszym kluczem do sukcesu. Profile budują spójny wizerunek marki, wspierają sprzedaż i launch nowych produktów na rynek. 

Zrealizuj kampanię dla swojej firmy!

Ta strona korzysta z cookies. Kontynuując, zgadzasz się na używanie ciasteczek oraz przyjmujesz do wiadomości, że stronę chroni prawo autorskie © i że wszelkie prawa do jej elementów są zastrzeżone.