Realizacja:

Shine bright like a Ledon – historia Twórczywa

W maju 2020 roku rozpoczęliśmy współpracę z Twórczywem i jego naładowaną pozytywną energią ekipą. Historia Twórczywa pokazuje, że można osiągnąć wiele, gdy ma się dobry pomysł, zapał i ręce do pracy. Wiedzieliście, że to oni wymyślili słowo „ledon”, które funkcjonuje dzisiaj w powszechnym obiegu? Możemy z dumą stwierdzić, że poprzez naszą owocną, półtoraroczną już współpracę przyczyniliśmy się do rozwoju twórców ledonu.

Wyzwanie:

Dopasowanie działań mediowych do możliwości rozwijającej się firmy, by zbudować świadomość produktu i zapewnić stały dopływ zamówień.

Rozwiązanie:

Już na etapie układania planu mediowego postawiliśmy na długofalową i bliską współpracę. Dzięki temu na bieżąco reagujemy na aktywności Twórczywa i zmiany w ich otoczeniu.

Realizacja:

Autorzy pomysłu na Ledon – świecącego tworu z tworzywa i światła ledowego – skontaktowali się z nami na początku swojej biznesowej drogi. Od początku i nieprzerwalnie wspieramy Twórczywo w obszarze SEO oraz w kampaniach płatnych Google Ads obejmujących Search, PLA i Youtube. Na efekty przekłada się ciągłość działań, stałe monitorowanie i optymalizacja kampanii. Dzięki temu w Twórczywie rozwijane są działy, rośnie liczba zamówień oraz zasoby, a ich Ledony zyskują coraz większą rozpoznawalność i uznanie, w tym również osób z show-biznesu.

Wzrost biznesu Twórczywa i zaufanie do Bees&Honey sprawiły, że wspieramy ich również w kolejnych etapach rozwoju. Jesteśmy właśnie po warsztatach strategicznych, w wyniku których powstała nowa strategia marki i marketingowa firmy. W międzyczasie zakres wsparcia mediowego poszerzony został o media społecznościowe.

Miód:

Towarzyszyliśmy i towarzyszymy Twórczynianom w trakcie wielu ciekawych działań.

Należy do nich podjęcie współpracy z dwiema kobietami-majsterkowiczkami: Dorotą Szelągowską oraz Anną Nowak-Ibisz. Tego typu współprace w połączeniu z płatną promocją materiałów znacząco wpłynęły na wzrost rozpoznawalności marki.

Praca nad stworzeniem długofalowej i skutecznej strategii marketingowej oraz ciągłe monitorowanie jej wyników zapewniła nam stałą współpracę z Twórczywem. Cieszymy się, że możemy mieć swój udział w rozwoju tego brandu oraz kontakt z ludźmi pełnymi pasji. Jeszcze nie raz oświecimy razem internet.

Zrealizuj kampanię dla swojej firmy!

Ta strona korzysta z cookies. Kontynuując, zgadzasz się na używanie ciasteczek oraz przyjmujesz do wiadomości, że stronę chroni prawo autorskie © i że wszelkie prawa do jej elementów są zastrzeżone.