Znajdź Pszczoły na Mapie IAB 2021

Oficjalnie staliśmy się częścią Mapy Podmiotów Internetowych IAB 2020/2021! Jesteśmy dumni z tego, że nasza agencja dołączyła do tego zacnego grona. Czujemy, że pszczela praca, której się oddajemy, przekłada się na świetne efekty. Choć nie minął jeszcze rok od rebrandingu firmy i powstania Bees&Honey – zauważalne staje się pszczele „Bzzzz”.

Znajdziecie nas w sekcji „Kreacja i Realizacja”, wśród Agencji 360 akredytowanych przez IAB. Podpowiemy od razu, że nasze logo znajduje się w lewym górnym rogu – lewy, górny, róg. Logotypy są interaktywne, każde kliknięcie zaprowadzi Was do strony www wybranej agencji.

Celem projektu IAB jest stworzenie usystematyzowanego kompendium wiedzy o podmiotach działających na polskim rynku internetowym. Mapowanie podmiotów odbywa się na schemacie etapów projektowania kampanii digitalowych – od stworzenia kreacji reklamowej, poprzez wykorzystanie odpowiednich narzędzi i zakup powierzchni reklamowej, analizę kampanii, aż po sprzedaż i usługi. Dzięki temu projekt ma ułatwić poszukiwanie zaufanego partnera do współpracy, według własnych potrzeb marketingowych. Tegoroczna odsłona jest już IX wersją Mapy. W tym roku zawiera logotypy firm pogrupowane w 54 kategorie w 7 kolejnych obszarach. Do bieżącej edycji przystąpiło 207 firm, które zgłosiły ponad 370 logotypów marek działających na polskim rynku. Tym bardziej nie mogło nas zabraknąć! Uwijamy się przecież jak pszczoły.

Zachęcamy do zapoznania się z Mapą Podmiotów Internetowych IAB.

Ta strona korzysta z cookies. Kontynuując, zgadzasz się na używanie ciasteczek oraz przyjmujesz do wiadomości, że stronę chroni prawo autorskie © i że wszelkie prawa do jej elementów są zastrzeżone.